Slavkovská rodinná firma LIKO-S oslavila 25 let

V pátek 30. června se ve slavkovském areálu firmy LIKO-S uskutečnila vskutku rodinná oslava 25. výročí založení slavkovské rodinné firmy LIKO-S. Během odpoledne a podvečera si na 450 účastníků - zaměstnanců firmy se svými partnery a dětmi, přátel firmy a hostů - mělo možnost vychutnat přátelskou a veselou atmosféru zahradní párty.

Předseda představenstva společnosti LIKO-S a letošní držitel prestižní Ceny Josefa Vavrouška Libor Musil ve svém úvodním vystoupení krátce nahlédl do historie firmy a také zmínil současnou etapu jejího předávání nastupující generaci. Konstatoval, že v tom, co firma nyní dělá, patří bez nadsázky k nejlepším na světě. Ať již jsou to sofistikované systémové interiérové příčky, interaktivní multimediální stěny SMART-i-WALL, laminované designové sklo, přesné svařované a obráběné výrobky kovovýroby nebo projekty a vize na ochranu životního prostředí, jejímiž konkrétními produkty jsou zelené fasády a především odbornou veřejností uznávaný kancelářský objekt budoucnosti - LIKO-Noe, oceněný jako Zdravá kancelář roku 2015 v ČR
"K narozeninám se vždy přeje štěstí a zdraví. Zdraví firmy - to jsou lidé. Smysl pro pořádek, poctivost optimizmus, zvídavost, angažovanost, kreativita, pokrokovost, odvaha, houževnatost, drajf, přátelství, síla, popularita, skromnost, respekt - jsou vlastnosti, které dělají firmu LIKO-S zdravou. Krví firmy jsou peníze, tak přeji všem hodně peněz," zdůraznil Libor Musil. Na závěr spolu se svou manželkou, místopředsedkyní představenstva Janou Musilovou, poděkovali všem zaměstnancům za poctivou práci, bez níž by firma nedosáhla dnešních skvělých výsledků. 
Celé setkání bylo věnováno rodinným příslušníkům zaměstnanců, kterým patří velký dík za jejich podporu, a především jejich dětem u příležitosti ukončení školního roku. Děti si měly možnost v nejrůznějších soutěžích vyzkoušet řemesla, která jejich rodiče ve své práci dělají, a pobavit se na adrenalinových atrakcích. Zapojili se i dospělí, kteří také využili ideální možnosti v klidu si popovídat se svými kolegy a známými. Zájem vzbudily komentované prohlídky firmy.

Na videozáznam vystoupení Libora Musila a nastupující rodinné generace se můžete podívat na  YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hwu_zHta0O0&feature=youtu.be

     
reklama reklama