Společnost Armstrong představuje své nejzajímavější evropské projekty v publikaci A Book 2017

Jako každý rok vydává přední výrobce stropních podhledů Armstrong přehled nejnovějších projektů, kde jsou použity jeho produkty. Kromě funkce udržování kvalitu vzduchu, akustiku a teploty ale také odrážení světla a zajištění hygienických podmínek v místnosti, stropní podhledy plní i další funkci – garanci atraktivní designu, bez ohledu na prostředí.

Ty nejzajímavější z nich, přesněji několik tuctů jsou k vidění v přehledné osmdesáti dvou stránkové brožuře, která mapuje jak nové, tak zrekonstruované projekty z oblastí zdravotnictví, dopravy, školství ale i prodeje a volného času nebo kancelářských prostor napříč Evropou. V rámci našeho regionu se do přehledu dostala kromě výrobního závodu a kanceláří společnosti MTA na Slovensku, především zcela nové prostory společnosti Armstrong v Praze. Díky začlenění kompletního portfolia produktů, od minerálních produktů, přes kovy až dřevo, tak funguje i jako showroom.

Mezi další evropské projekty patří kanceláře Ernst & Young v Polsku, Pitney Bowes v Itálii nebo centrální prodejna H&M ve střední Evropě a multimediální centrum Mediathèque de Caen ve Francii. Ve všech projektech se odráží stopadesátiletá tradice společnosti, kde vše sice stojí na zkušenostech, ale zároveň se vyznává jednoduchost a praktičnost, neboli „Méně je více“.

A Book 2017 je ke stažení zde.

     
reklama reklama