Uskutečněné akce

13/06

Workshop: Healthy Office as a Competitive Advantage

D.A.S. Rechtsschutz AG, BB Centrum, Building Beta, Vyskočilova 1481/4, Praha 4 , 9:00 am - 11:30 amKDY:
13.6. 2017 (9:00 - 11:30)
KDE: D.A.S. Rechtsschutz AG, BB Centrum, Building Beta, Vyskočilova 1481/4, Praha 4 (map)
MHD: zastávka Brumlovka (bus č.. 118, 124, 170) ze zastávky metra Budějovická (nebo 10 min. chůze)
AUTEM: placebé parkování je možné před budovou

Česká rada pro šetrné budovy a Britská obchodní komora Vás zvou na workshop zaměřený na to, jak mohou společnosti těžit z vytváření zdravého pracovního prostředí.

Zdravé pracovní prostředí se stává jedním z důležitých faktorů, když si kandidáti volí svou práci. Zvyšující se poptávka po talentech a vysokém pracovní výkonu zvyšuje poptávku po inspirujících, produktivních, zdravých a komfortních budovách.

Během workshopu se budete moci seznámit s nejnovějšími trendy v kancelářském prostředí, hlavními faktory, které ovlivňují uživatele budovy, jaké jsou přínosy zdravého vnitřního prostředí pro společnosti a jak jich dosáhnout.

Všichni účastníci budou moci provést Q & D audit svého vlastního kancelářského prostředí a konzultovat výsledky s našimi odborníky na klíčové aspekty.

Veškerá výše uvedená teorie bude uvedena do praxe v případové studii D.A.S. Rechtsschutz AG, která nedávno prošla rozsáhlou rekonstrukcí, aby splnila požadavky zaměstnanců. Proces transformace kanceláře, motivy a hnací síly pro změnu, předvedení praktických řešení pro zlepšení a hmatatelné výhody pro společnost i zaměstnance, představí Jitka Chizzola, generální ředitelka společnosti D.A.S. Rechtsschutz AGTomáš Andrejsek, partner Elan Interiors Během komentované prohlídky kanceláří.

D.A.S. Je finalistkou v kategorii Zdravá kancelář v CBRE Zasedačka roku, která nyní vstupuje do 4. ročníku, který vyhlásí Radka Skoumalová ze CBRE.

MLUVČÍ:

Jitka Chizzola, CEO, D.A.S. Rechtsschutz AG
Tomáš Andrejsek, partner Elan Interior
Kateřina Fürst Laškovská, Enika
Anna Szwed, Saint Gobain Ecophon
Lukáš Havlena, Prowork
Martin Ďuriš, PBA International Prague

PROGRAM:

08:45 Registrace, káva
09:00  Přivítání a úvod
09:15  Zdravá kancelář jako konkurenční výhoda
09:45  D.A.S jako příklad dobré prakxe
10:05  Vyhlášení nového ročníku CBRE zasedačky roku 2017
10:15  Coffee break
10:30  Workshop –vyhodnocení dotazníků, diskuse konkrétních řešení
11:15  Komentovaná prohlídka kanceláří DAS 
11:30  Závěr, neformální networking, občerstvení

Akce je akreditována Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) a bude probíhat v anglickém jazyce.

VSTUPNÉ:

  • 400 Kč - členové CZGBC, British Chamber of Commerce, klubu zaměstnavatelů, neziskové organizace, studenti a akademická sféra
  • 1000 CZK - ostatní

Platba proběhne převodem na základě faktury, kterou obdržíte po Vaší registraci. Vezměte prosím na vědomí, že vaše registrace je závazná. Zrušení lze provést zdarma 48 hodin před akcí, poté vám bude účtováno plné vstupné. Kapacita účastníků je omezena. Prosím registrujte se skrze formulář níže.

Vpřípadě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat event manažerku:

Moki Topiarzová
E: moki.topiarzova@czgbc.org | M: +420 776 735 977

     
reklama reklama