Kancelář Buboucnosti

Když jde o pracovní prostředí, univerzální řešení neexistuje. Týká se to jak firmy, tak jednotlivce. Řada společností by bez týmové práce na denní bázi nemohla existovat, na druhé straně jsou činnosti, jež je možné vykonávat odkudkoliv na světě. Mezi oběma extrémy se pak nachází velká šedá zóna, v níž lze domácí a kancelářskou práci kombinovat.

Kanceláře budoucnosti musí poskytovat zaměstnancům různorodé a přizpůsobivé pracovní prostředí, které umožňuje nastavení v závislosti na aktivitě. Rigidní prostorové struktury ustupují. Dnešním heslo zní:

“Práce založená na aktivitě”. Wiesner-Hager svým konceptem m.zone přichází s převratným interiérovým designem kanceláří, který lze dokonale přizpůsobit organizacím s agilním přístupem. m.zone sestává z individuálních prvků, jako jsou kancelářské zástěny, modulární a volně stojící nábytkové prvky, které lze flexibilně kombinovat při tvorbě nového pracovního prostoru podle individuálních požadavků a potřeb klienta. Vysoce variabilní systém

m.zone se dokonale hodí pro různorodé využití ve všech typech kancelářské achitektury: pro open-space prostory, sdílené kanceláře, do recepcí či lounge nebo vstupních prostor.

Více zde

     
commercial commercial