Sponzoři

CDI je dynamicky se rozvíjející česká společnost působící na trhu s informačními technologiemi. Společnost CDI byla založena roku 1994 a od té doby si vybudovala stabilní místo na trhu s IT prostředky.
více informací
Frank Bold advokáti (do roku 2015 Advokátní kancelář Šikola a partneři) nabízí služby advokátní kanceláře v oblasti obnovitelných zdrojů energie, územního plánování, obchodního, pracovního, korporátního či stavebního práva a právní služby pro vědu, výzkum a inovace.
více informací
GreenBuildingInfo.eu je jediným portálem, který sdružuje informace o nabídce prostor v udržitelných kancelářských budovách napříč Evropou. Slouží jako pomocník při hledání „zelené“ kanceláře dle lokality, potřebné plochy, certifikace budovy nebo výše nájmu.
více informací

Kanceláře.cz je realitní společnost, která je zaměřená na pronájmy kaceláří a skladů na území České a Slovenské republiky, a sdružuje tak komerční nemovisti na jednim místě.

více informací

Salesforce
CRM Software & Cloud Computing Solutions

více informací
Wiesner Hager je přední evropský výrobce designového nábytku se 150-ti letou tradicí, který se již od poloviny osmdesátých let soustředí na ekologické problémy, systematicky je analyzuje a postupně řeší.
více informací
     
reklama reklama