Archive

17/04

Workshop: BIM v praxi II - zefektivnění stavebnictví a standardizace negrafických informací v BIM modelu

Corso Court, Křižíkova 682/34a, Praha 8, 8:30 - 12:30

Workshop: BIM v praxi II - zefektivnění stavebnictví a standardizace negrafických informací v BIM modelu

Kdy: 17.4.2018, 8.30 – 12.30
Kde: Praha, bude blíže specifikováno

Zveme vás na druhý workshop České rady pro šetrné budovy konaný ve spolupráci s Odbornou radou pro BIM (CzBIM), tentokrát s titulem „BIM v praxi II - zefektivnění stavebnictví a standardizace negrafických informací v BIM modelu“.

Detailněji se zaměříme na nastavení takových standardů BIM, které budou mít velkou přidanou informační hodnotu a budou dostatečně praktické pro užívání v různých fázích projektu. Standardizace údajů je klíčová pro efektivní možnosti předávání modelu mezi jednotlivými účastníky v jednotlivých fázích projektu. Tento workshop se zaměříme na všechny fáze projektové přípravy a realizaci (příští 3. workshop pak věnujeme fázi předávání budovy a jejího provozování – facility managementu).

Pro koho je workshop určen: architekti a projektanti včetně specialistů jednotlivých profesí, developeři, facility manažerské firmy, konzultanti, veřejná správa

VSTUPNÉ

  • 400 Kč - členové CZGBC a CzBIM, neziskové organizace, studenti a akademická sféra
  • 1000 Kč - ostatní

Platba proběhne převodem na základě faktury, kterou obdržíte po Vaší registraci. Vezměte prosím na vědomí, že Vaše registrace je závazná. Zrušení lze provést zdarma 48 hodin před akcí, poté Vám bude účtováno plné vstupné. Kapacita účastníků je omezena. Prosím, registrujte se skrze formulář níže, nejpozději do 13.4. 2018.

V případě jakýkoliv dotazů naváhejte kontaktovat event manažerku:
Jana Drábková
E:jana.drabkova@czgbc.org, M: +420 739 927 166

     
commercial commercial